ZAKLJUČNI DRUŽINSKI PIKNIK MALE JATE IN MINISTRANTOV

Novice
Povej naprej!

Ob zaključku letošnjega veroučnega leta smo se ministranti in Mala jata po družinski sveti maši zbrali skupaj s svojimi bližnjimi pred župniščem in pričeli s piknikom. Za živahnost so takoj poskrbeli otroci, starejši pa smo si hitro porazdelili naloge. Nekateri so prevzeli peko hrenovk in čevapčičev, drugi so rezali zelenjavo in poskrbeli za pijačo, spet drugi pa so pripravili igrišča za igre in animirali otroke. Kuharji so bili neizprosni boj s praznimi želodčki, a so z izvrstno peko nasitili vse zbrane. Skozi vse 3 ure druženja tudi ni manjkalo smeha in debat, zbrani pa so tudi prikazali svoje talente v nogometu, odbojki in košarki. Prijetno smo ministranti združili tudi s koristnim in se s starši pomenili glede letošnjega ministrantskega počitnikovanja na Murterju. Sredi dogajanja smo se zbrali okoli p. Ivana, ki je v imenu vseh prisotnih izrazil hvaležnost Tadeji za vodenje Male jate, instrumentalistom Juretu, Janu, Gašperju in Vidu za popestritev svetih maš ter Primožu, Štefanu, Mateju, Mihu in Roku za vodenje ministrantov. Čokolado v zahvalo je prejel tudi p. Ivan. Na tem mestu bi se rad zahvalil vsem, ki ste prispevali svoj delež k uspešni izvedbi piknika in pa župniji, ki nam ga je omogočila.

 

BESEDILO in FOTO: Rok KOGOVŠEK

Prejšnji prispevek
MEDŽUPNIJSKI TURNIR V ODBOJKI NA MIVKI
Naslednji prispevek
NASTOP DIJAKOV SREDNJE GLASBENE ŠOLE