MEDŽUPNIJSKI TURNIR V ODBOJKI NA MIVKI

Novice
Povej naprej!

V soboto, 2. 6. 2012, smo med 17. in 19. uro mladi iz 5 župnij igrali odbojko na mivki. Zbrali smo se pred našo cerkvijo in skupaj odšli do igrišča pri Športnem društvu Ilirija na Vodnikovi cesti. Žreb je določil, katera ekipa bo igrala s katero in na katerem igrišču. Ekipo je sestavljalo 5 članov. Najprej so ekipe igrale ena z drugo v svoji skupini, potem pa smo igrali še za razvrstitev na “lestvici”. Po končanem turnirju smo se vsi zbrali še pri župnišču, kjer smo še kar naprej igrali odbojko (tokrat na asfaltu), imeli piknik ter se družili med seboj. Popoldan je kljub slabemu vremenu minil odlično.

 

Spodaj si lahko ogledate rezultate in nekaj slik.

 

Ekipe:

– župnija Zadobrova

– župnija Šentvid

– župnija Dolsko

– župnija Dravlje – študentska veroučna skupina

– župnija Dravlje – animatorji 1 in animatorji 2

 

 

Tekma za 5. mesto:

 Animatorji 1 : Zadobrova = 0 : 2

 

Tekma za 3 mesto:

 Animatorji 2 : Šentvid = 1 : 2

 

Tekma za 1. mesto:

 Dolsko : Dravlje-študenti = 0 : 2

 

Razvrstitev:

1. Dravlje – študentska veroučna skupina

2. župnija Dolsko

3. župnija Šentvid

4. Dravlje – animatorji 2

5. župnija Zadobrova

6. Dravlje – animatorji 1

 

 

FOTO: Tjaša MEDVED

Prejšnji prispevek
PIKNIK MLADINE
Naslednji prispevek
ZAKLJUČNI DRUŽINSKI PIKNIK MALE JATE IN MINISTRANTOV