NASTOP DIJAKOV SREDNJE GLASBENE ŠOLE

Novice
Povej naprej!

V nedeljo, 3. junija, so nam večerno sv. mašo popestrili dijaki Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana. Z igranjem na orgle so sodelovali že med sv. mašo, nato pa je sledil še krajši koncert.

Sodelovalo je devet dijakov: Luka Gojkošek (orgle), Blažka Gaberc (kljunasta flavta), Una Košir (kljunasta flavta), Tim Daniel Battelino (kljunasta flavta), Klara Suhodolnik (orgle), Lucija Cep (orgle), Stina Strehar (orgle), Ana Benedičič (orgle) in Marjeta Cerar (sopran).

Pod vodstvom njihovih mentoric prof. Mateje Bajt in prof. Nine Frank so zaigrali skladbe skladateljev J. B. Bacha, M. A. Charpentierja, T. Enicceliusa, N. Bruhnsa, C. de Sermisyja, J.C. Kellnerja in R. Keiserja.

 

Na povezavi si lahko ogledate tudi posnetek skladbe J.S Bacha: Schafe können sicher weiden.

 

FOTO: Tomaž CELAREC

Prejšnji prispevek
ZAKLJUČNI DRUŽINSKI PIKNIK MALE JATE IN MINISTRANTOV
Naslednji prispevek
5. ŽUPNIJSKI PASTORALNI SVET (2011/12)