Zahvala in voščilo jezuitskega novinca Janeza Gorenca

Povej naprej!

Janez je že zaključil mesečne duhovne vaje v tišini, po veliki noči pa odhaja v Torino. Tam bo v bolnišnici La Piccola casa della divina provvidenza (‘mala hiša Božje Previdnosti’), poznana tudi pod imenom Cottolengo, do konca maja v strežbi bolnikom. Janez vošči vsem župljanom blagoslovljene velikonočne praznike, mi pa ga z molitvijo še naprej spremljajmo na njegovi poti.

Njega iščem, kj je za nas umrl;

Njega hočem, ki je za nas vstal.

Toda čaka me rojstvo.

S tem besedami Ignacija Antiohiskega vam za letošnje velikonočne praznike želimo, da bi vam okušanje Gospodove ljubezni, ki je večja od smrti, vzbudilo hrepenjenje po Njem in vas napolnilo z veseljem Njegovega vstajenja.

 

Hvala za vso vašo molitveno podporo in blagoslovljene velikonočne praznike!

 

Vaši novinci 

Prejšnji prispevek
Veliki teden 2023
Naslednji prispevek
DEKANIJSKI KRIŽEV POT K SV. MARJETI