SREDNJEEVROPSKO TAIZEJSKO SREČANJE V NAŠI ŽUPNIJI – 4. dan

Novice
Povej naprej!

1. maja 2012 so se romarji, ki so prišli v župnije Šentvid, Podutik in Dravlje, zbrali pri cerkvi v Podutiku. Ob 8.30 je bila v cerkvi jutranja molitev s taizejskimi spevi, berilom, psalmom in prošnjami, po tem pa je sledil še zadnji pogovor v manjših skupinah. Nato je sledilo kosilo – piknik vseh udeležencev in gostiteljev ob druženju, pogovoru, igrah in pesmih.

Po koncu so mladi z vso prtljago odšli v center mesta, kjer je ob 14.30 uri sledila zaključna molitev v stolnico. Zahvalili so se organizatorjem, gostiteljem in vsem ljudem, ki so kakorkoli pomagali pri izvedbi nekajdnevnega taizejskega srečanja v Ljubljani.

 

Foto: župnija Podutik

Prejšnji prispevek
SREDNJEEVROPSKO TAIZEJSKO SREČANJE V NAŠI ŽUPNIJI – 3. dan
Naslednji prispevek
OB KONCU SREDNJEEVROPSKEGA TAIZEJSKEGA SREČANJA