SREČANJE ŽUPNIJSKEGA PASTORALNEGA SVETA IN PREDSTAVNIKOV SKUPIN

Novice
Povej naprej!

Prva seja župnijskega pastoralnega sveta, kjer smo se zbrali člani in predstavniki skupin, ki delujejo v naši župniji, je minila predvsem v znamenju spoznavanja tistih predstavnikov in njihovih skupin, ki uporabljajo župnijske prostore pa jih drugače ne srečujemo pogosto. Tako se je zbralo kar 30 le-teh, ki so predstavili svoje skupine in njihovo delovanje.To so od raznih zakonskih in molitvenih skupin ter pripravljalnih odborov za različne dogodke do ministrantov, zborov, skavtov, animatorjev in podobno. Na koncu srečanja pa je Primož predstavil še spletno stran ter vse zbrane pozival, da ga ažurno obveščajo o dogodkih, ki jih prirejajo oz. so se jih udeležili. Tako bo stran še bolj pestra in še bolje obiskana. Opozoril pa je tudi na možnost naročanja na e-novice, ko vsak dan na svoj e-naslov dobite obvestilo o novicah, ki smo jih objavili ta dan, in dogodkih, ki bodo na sporedu v prihodnjih dveh dneh.

 

Foto: Tomaž CELAREC

Prejšnji prispevek
MOJ CAMINO
Naslednji prispevek
STIČNA MLADIH 2012 JE ZA NAMI