Sprejem novih ministrantov

Novice
Povej naprej!

Nejc, Domen, Marino, Matej, Jan in Tadej so se v zadnjih tednih pod vodstvom kaplana p. Egona in “ministrantskih botrov” pridno pripravljali na sprejem med ministrante, ter spoznavali obred svete maše. Obred sprejema med ministrante je tudi vodil p. Egon in jih je povabil, naj kot ministranti zvesto sodelujejo pri oltarju, ter se zavzeto vključijo v skupino draveljskih ministrantov, ter naj bodo prijatelji z Jezusom in med seboj. Vsi jim ob tem še enkrat čestitamo, ter z molitvijo podprimo delo naših ministrantov in njihovih voditeljev.

Sprejem v ministrantske vrste je potekal med družinsko sveto mašo, pri katero je prepeval pevski zbor iz župnije Dobrla vas na avstrijskem Koroške. Pevci so prišli  k nam na povabilo p. Frančka, ki živi od poletja v draveljski jezuitski skupnosti.

 

Foto: Gašper Remškar

Prejšnji prispevek
Draveljski duhovni večer je za nami
Naslednji prispevek
Na žegnanjsko nedeljo je bil med nami nadškof msgr. Andrej Stanovnik