Si želiš postati »Draveljski jasličar«?

Povej naprej!

Vsi, ki poznate naše delo, se verjetno zavedate, da izdelava takšnih jaslic zahteva veliko časa in pridnih rok. In nam bi kakšen nov par pridnih rok prišel zelo prav. Vabljeni torej vsi, ki ste ustvarjalni, se radi izražate prek ročnih spretnosti in morda ne veste, kam bi s svojimi idejami, da se nam pridružite.

Trenutno skupino sestavljamo mladi – od zadnjih razredov osnovne šole oziroma gimnazijcev, pa do mladih zaposlenih – vendar starostne meje za nove člane ne postavljamo (pričakujemo pa samostojno delo).

Delo poteka ob vikendih v popoldanskih urah. Glede natančnih terminov se dogovarjamo sproti, glede na našo razpoložljivost. Zadnjih 10–14 dni pred Božičem delamo praktično vsak dan, kolikor vsakemu posamezniku čas dopušča.

Zainteresirani nam lahko pišete preko Facebook strani »Draveljske jaslice«, kjer je možnost pošiljanja zasebnih sporočil, ali pustite svoj elektronski naslov v župnijski pisarni in vas bomo kontaktirali.

Urša Andromako, vodja Draveljskih jasličarjev

Prejšnji prispevek
Molitev rožnega venca s prostovoljkami Karitasa
Naslednji prispevek
Misijonska nedelja 2020