Pust, pust krivih ust

Novice
Povej naprej!

V popoldanskem času se je v dvorani zbralo veliko različnih maškar ter animatorji, ki smo bili tokrat našemljeni v kavbojce in indijance. Pustno rajanje smo otvorili s predstavitvijo dveh taborov. Najprej so nam svoj ples predstavili kavbojci, nato pa so okoli ognja zaplesali tudi Indijanci. Sledile so delavnice, kjer so si otroci lahko izdelali svoje konje in dežne palice. Kot vsako leto smo tudi letos imeli modno revijo maškar. Potekalo je tudi tekmovanje za najmlajšo, najstarejšo, najizvirnejšo in najboljšo skupinsko masko ter za najboljši krof. Komisija je imela pri izbiri zelo težko nalogo. Letošnje pustovanje pa je imelo še eno posebno presenečenje – piñato polno bonbonov. Skupno druženje smo zaključili s plesom ob krofih in soku.

 

Besedilo: Veronika Kavčič

Fotografije: Tine Kogovšek

Prejšnji prispevek
S koncertom Glasbenega društva Crescendo smo počastili slovenski kulturni praznik
Naslednji prispevek
Srečanje skupine Vera in luč