Prihod svetega Miklavža

Novice
Povej naprej!

 

Glede na letošnjo zdravstveno situacijo, se je moral tudi sveti Miklavž prilagoditi trenutnim razmeram. Zato ga bo letos sprejel v naši cerkvi samo p. Egon.

Tako kot vsako leto, ste otroci tudi letos napisali kar nekaj pisem in narisali lepe risbice. Ta teden ste jih poslali p. Egonu, ki jih bo seveda pokazal svetemu Miklavžu. Te čudovite risbice pa vam pokažemo kar v spodnji galeriji.

Za letošnji skromni sprejem svetega Miklavža pri nas je torej vse pripravljeno. Zato otroci, potrudimo se in lepo skrbimo za higieno in zdravje, da bomo naslednje leto spet skupaj in veselo praznovali prihod svetega Miklavža. 

 

Posnetek njegovega prihod si lahko ogledate: 

 

 

Prejšnji prispevek
Marko Mušič je prejemnik Prešernove nagrade za leto 2021
Naslednji prispevek
Zgodovinski dogodek za našo župnijo