Pogovorni večer in predstavitev knjige Prepovedano žalovanje

Povej naprej!

Vabljeni na pogovorni večer in predstavitev knjige Prepovedano žalovanje, ki jo je izdala Založba Dravlje v sodelovanju z Rahelinim vinogradom, duhovnim programom za žalujoče po splavu, ki ga vodi jezuit p. Tomaž Mikuš. Na pogovornem večeru bodo sodelovali avtorica knjige Theresa Burke, p. Tomaž Mikuš ter Katarina in Marko Nzombandora, prevajalca knjige. 

Knjiga Prepovedano žalovanje je pretresljiv pregled izkušenj dr. Therese Burke pri svetovanju stotinam žensk zaradi čustvenih težav, povezanih z opravljanjem splava. V knjigi opisuje pritiske in siljenje, s katerim se soočijo mnoge ženske pred splavom, muke samega splava in ovire na poti do razrešitve in ozdravljenja po splavu. Prav tako predstavi celoten spekter in globino težav s prilagajanjem po splavu in prikaže, kako lahko ustvarimo bolj razumevajočo in ozdravljajočo družbo, kjer ženskam ne bo več treba skrivati bolečine.

Pogovorni večer bo v sredo, 23. oktobra 2019 ob 20. uri v Marijini kapeli pri sv. Jožefu na Poljanah v Ljubljani.

Toplo vabljeni!

Več o knjigi in naročila na TEJ POVEZAVI.

Prejšnji prispevek
Ministrantski spoznavno povezovalni vikend
Naslednji prispevek
Draveljski duhovni večer: »Gap year 2018/19«