OB SEDMI POSTNI DUHOVNI OBNOVI

Povej naprej!

Postna duhovna obnova v slogu duhovnih vaj v vsakdanjem življenju poteka že sedmi in hkrati že zadnji teden.
Ker pa dan in ura ne odgovarjata nujno vsem župljanom, sta na tem mestu dosegljivi prvi dve besedili, ob katerih bomo molili drugi teden. Pripravlja jih p. Vili Lovše s sodelavci iz Ignacijevega doma duhovnosti, nam pa je prijazno dovolil uporabo.

Prvo besedilo je splošno, z navodili za molitev in refleksijo, za pogovor v skupini (ki ga pri nas letos ne bomo izvajali) ter za pogovor z duhovnim/molitvenim spremljevalcem (če ima kdo težave najti svojega, se lahko obrne na p. Primoža, pa bosta iskala skupaj). Drugo besedilo pa sestavljajo odlomki iz Svetega pisma, ki predstavljajo predloge za vsakodnevno premišljevanje.

Veliko blagoslova vsem v tem postnem času – naj naša molitev obrodi bogate sadove!

 

Post 2015 sedmi četrtek

Prejšnji prispevek
BLAGOSLOV BUTAR IN ZELENJA NA CVETNO NEDELJO
Naslednji prispevek
O LETOŠNJIH KATEHUMENIH