• novice
  • oratorij 2013 - 3. dan

»On, ki pride za menoj, vas bo krstil v Svetem Duhu in ognju.«

(Mt 3,11)

ORATORIJ 2013 - 3. DAN

Oratorijska sreda, 21. 8., je bila še posebej namenjena vodnim igram.


ORATORIJ 2013 - 3. DAN

V sredo nam zjutraj vreme ni bilo preveč naklonjeno. Precej hladno vreme je kazalo na to, da bodo vodne igre odpadle, a po kosilu se je zgodil preobrat - posijalo je sonce, ozračje se je hitro segrelo in malo prilagojene vodne igre smo vseeno uspeli izpeljati. Ta dan smo spoznali tudi nadaljevanje narnijske zgodbe in se udeležili ene izmed delavnic (kuharska, nogometna, izdelovanje ladjic, plesna in glasbena).

 

Zastavo smo spustili v velikem pričakovanju četrtkovega izleta in prespane noči v župnišču ...

 

 

- dogajanje prvega dne TUKAJ

- dogajanje drugega dne TUKAJ

 

 

FOTO: Štefan RAJŠPGalerija slik

© 2022 Župnija Ljubljana Dravlje. Vse pravice pridržane. O avtorjih.