Mašniško posvečenje jezuitov in prošnja za pecivo

Povej naprej!

Slovenska provinca Družbe Jezusove Vas z veseljem vabi na mašniško posvečenje, ki ga bodo po polaganju rok msgr. Alojzija Cvikla DJ prejeli jezuiti Rok Bečan, Benjamin Bevc, Egon Hriberšek in Marko Pavlič. V četrtek, 28. junija 2018, na predvečer praznika sv. apostolov Petra in Pavla, ob 17.30 v cerkvi sv. Jožefa v Ljubljani.

Ta dan v Dravljah ne bo večerne svete maše!

Novomašniki prosijo za pomoč pri peki peciva za pogostitev po posvečenju. Pecivo lahko prinesete v župnišče do srede 27. junija ob 13. uri, od tam pa bomo poskrbeli za prevoz v Ignacijev dom duhovnosti, kjer bo pogostitev. Vnaprej najlepša hvala za pomoč.

Prejšnji prispevek
Vera in luč na izletu
Naslednji prispevek
Draveljski duhovni večer s Francetom Pibernikom