LAB-ORATORIJ S PUSTNIM RAJANJEM USPEŠNO ZA NAMI

Novice
Povej naprej!

Kar precej družin, birmancev in animatorjev se je v soboto zbralo v dvorani, kjer smo imeli 3. družinski lab-oratorij. Začeli smo z delavnico modeliranja iz slanega testa, nadaljevali s klovnovo (Matevževo) pripovedjo pravljice Pepelka in se nato predstavili še animatorji s skečem na isto temo. Potem smo namenili čas vsaki maškari, ki se je želela predstaviti na modni pisti. ‘Stroga’ komisija jih je ocenila in najboljše maškare tudi nagradila s sladko nagrado. Končali smo z rajanjem ob glasbi, ko smo zaplesali račke, polko, makareno in druge znane plese.

Vmes smo se sladkali še z odličnimi krofi in sokom.

 

Hvala vsem velikim in majhnim maškaram, da ste prišli in nam na koncu tudi pomagali pri pospravljanju.

 

Se vidimo zopet naslednjo zimo, ko bomo še bolj zanimive in izvirne maškare.

 

 

Foto: Tjaša MEDVED

Prejšnji prispevek
MLADI NA POTEPU PO TRSTU Z OKOLICO
Naslednji prispevek
PISMO KATEHETOV ZA POSTNI ČAS