Izdelovali smo adventne venčke

Novice
Povej naprej!

Na hladno sobotno dopoldne pred prvo adventno nedeljo smo se zopet zbrali v dvorani nove cerkve, kjer so animatorji in birmanci pripravili vse potrebno za izdelovanje adventnih venčkov. Ob 10. uri so prišli prvi ustvarjalci in pričeli z delom.  Otroci so s pomočjo staršev, starih staršev, animatorjev in birmancev izdelovali venčke iz mahu, smrečja, cipres, šib in naravnih okraskov. Seveda niso manjkale štiri svečke. Nastali so zelo lepi adventni venčki različnih oblik, ki jih bomo jutri pri sveti maši tudi blagoslovili, nato pa odnesli domov. Ob njih se bomo v adventnem času  zbirali v pričakovanju božiča.

Hvala vsem, ki ste si vzeli čas, da smo se tako ob delu in toplem čaju lahko še malo pogovorili in družili.

 

Foto: Tomaž Celarec

Prejšnji prispevek
Obisk Andreja Vombergarja
Naslednji prispevek
Romanje sodelavcev Karitas na Slomškovo Ponikvo