Draveljski duhovni večer s Tjašo Sušin – Nevidne niti narave

Novice
Povej naprej!

Tretji Draveljski duhovni večer v letošnjem pastoralnem letu smo gostili  Tjašo Sušin, s skavtskim imenom Nepogrešljiva svižčevka, ki je tudi načelnica Združenja slovenskih katoliških skavtinj in skavtov (ZSKSS), po izobrazbi pa magistra ekologije in biodiverzitete. Naslov večera je bil NEVIDNE NITI NARAVE .

Gostja nam je na zelo privlačen in razumljiv način ob svojih fotografijah in razlagah le-teh, približala nevidne niti narave . Približala nam je zavedanje, da je narava neizčrpen vir dobrin, da je prostor za oddih in dokazala, da se v gibanju v naravi, odnosu do narave, opazovanju narave in življenja v njej, zbistri naš pogled do stvari in pogosto zbudi tudi hvaležnost do vsega. . . . kar nas obdaja.

Bil je izjemen večer in verjamem, da smo prisotni zares začutili, da je naša odgovornost, biti DOBER SKRBNIKI NARAVE.

Posnetek celotnega večera si lahko ogledate:


 Zvočnemu posnetku lahko prisluhnete na TEJ POVEZAVI.


Besedilo: Marija Šterbenc

Video posnetek: Marko Medvešek

Prejšnji prispevek
Birmanski vikend
Naslednji prispevek
Križev pot naše dekanije k sv. Marjeti