BEE GEESUS ZOPET NAVDUŠIL

Novice
Povej naprej!

V četrtek, 24. januarja, smo bili v naši župnijski cerkvi priča super koncertu. Po lanskem maju nas je drugič v letu dni obiskal, a capella gospel zbor Bee Geesus, ki navdušuje s svojimi nastopi širom Slovenije in po Evropi. Lepi vtisi z majskega koncerta in dober glas o skupini so v cerkev privabili še večje število poslušalcev. Pri nas je gospel glasba postala popularna z legendarno skupino – New swing kvartet in od takrat se je lotevajo različni izvajalci. Z gotovostjo lahko rečemo, da je zbor Bee Geesus pri tem nekaj izjemnega, saj s svojo mladostno energijo in svežimi glasovi navdušujejo mlado in staro. Tudi tokrat je bilo tako.

Že sam začetek nam je po telesu pognal mravljince. Zvok prvih taktov in ubrano petje so nakazali, da bomo v naslednji uri uživali. Poplesavanje na odru, odličen zvok, pozitivna energija in prijetni afriški ritmi so nas nagovarjali ves čas in vse skupaj je prehitro minilo. Človek si ne more kaj, da ne bi ob vsej tej lepoti začutil prisotnosti Božjega Duha, ki veje iz teh pesmi, kar je skozi program nakazoval vodja zbora Matej in kar je še posebej lepo ob koncu koncerta poudaril naš župnik Ivan.
Želimo in upamo, da bomo zbor kmalu spet videli v Dravljah.


Besedilo: Alenka HOZJAN

Foto in video: Jernej GREBENC, Štefan RAJŠP in Primož PODOBNIK

 


 

 

 

Prejšnji prispevek
ŠOLA ZA STARŠE ZAKONCEV ERZAR: »KAKO UPORABLJATI PROSTI ČAS?«
Naslednji prispevek
4. NEDELJA MED LETOM