ŠOLA ZA STARŠE ZAKONCEV ERZAR: »KAKO UPORABLJATI PROSTI ČAS?«

Povej naprej!

V petek, 1. februarja, bo v dvorani ob cerkvi predavanje v okviru šole za starše zakoncev ERZAR Katarine Lie Kompan Erzar in Tomaža Erzarja, z naslovom »KAKO UPORABLJATI PROSTI ČAS?«.

Predavanje se bo začelo takoj po večerni maši v dvorani nove cerkve, kar pomeni ob 19.45.

Vabljeni starši in ostali.

 

 

 

 

 

 


Kompan Erzar Lia Katarina,

dr. znanosti; za področje zakonske in družinske terapije;

Docentka Katarina Kompan Erzar je koordinatorica programa za izpopolnjevanje Zakonska in družinska terapija ter predavateljica na doktorskem študiju Zakonska in družinska terapija. Njeno področje raziskovanja so življenjski cikli družine, varna navezanost in mlade družine ter metode spremljanja sprememb v terapevskem procesu. Je avtorica več knjig in strokovni vodja Frančiškanskega družinskega inštituta v Ljubljani.

 


Erzar Tomaž

dr. znanosti; izredni profesor za zakonsko in družinsko terapijo;
Izredni profesor Tomaž Erzar je koordinator doktorskega programa Zakonska in družinska terapija in predavatelj na programu za izpopolnjevanje Zakonska in družinska terapija. Področja raziskovalnega dela: teorija navezanosti, psihopatologija, spremembe v terapevtskem procesu.

Član Komisije za znanstveno-raziskovalno dejavnost in doktorski študij ter Komisije za kakovost na TEOF.

 

 

 

 

 

 

 

Prejšnji prispevek
PRAZNIK JEZUSOVEGA DAROVANJA V TEMPLJU – SVEČNICA
Naslednji prispevek
BEE GEESUS ZOPET NAVDUŠIL