ŽUPNIJSKI MEŠANI PEVSKI ZBOR DRAVLJE VABI NOVE ČLANE

Povej naprej!


Dragi prijatelji,

 

Vstopili smo v novo šolsko leto, akademsko se bo pravkar začelo.
V župniji Dravlje se to zelo pozna. Živahno je, verouk se začenja, treba bo »prevetriti« in okrepiti razne skupine in osvežiti aktivnosti, v katerih vsak od nas najde nekaj zase. V katere se vsak od nas lahko vključi, da gradi svojo osebnost, bogati svoje življenje in postaja dejaven član našega občestva.

 

S tem uvodom, vabim vse, ki imate voljo, posluh in seveda tudi nekaj časa, da se pridružite župnijskemu mešanemu pevskemu zboru, kjer vas bomo res veseli. Resnično bi bilo prav, da se zbor številčno okrepi in seveda tudi pomladi.

 

Vaje imamo ob sredah zvečer ob 20. uri, trajajo do 22. ure,  vmes je kratek odmor.
Vsako zadnjo sredo v mesecu imamo družaben večer (za praznovanja vedno najdemo razloge …),
Vsaki dve leti pa organiziramo daljše potovanje – romanje …

Res prisrčno vabljeni!

 

BESEDILO: Marija ŠTERBENC


Več o MePZ Dravlje pa tu.

 

 

 

 

Prejšnji prispevek
OB ZAČETKU VEROUČNEGA LETA
Naslednji prispevek
MOJ CAMINO