ŽIVAHNO SONČNO SOBOTNO DOPOLDNE

Novice
Povej naprej!

V soboto pred cvetno nedeljo je bilo okrog cerkve polno pridnih rok. Otroci, starši, birmanci in animatorji smo na Trgu Janeza Pavla II. preizkušali svojo vztrajnost in ustvarjalnost. Ob tako lepem sončnem vremenu smo še lažje delali in nastale so zares lepe (majhne in velike) butarice. Jutri pa jih bomo najprej nesli k blagoslovu, po 10. sv. maši pa se udeležili še tekmovanja butaric na Trgu sv. Roka.


Drugi pa so se odzvali vabilu in priskočili na pomoč pri spomladanski čistilni akciji okrog cerkve. Podrobno so počistili zidove Trga sv. Roka in svetilke na njem, počistili drevored in ‘oprali’ luči ter uredili prostor pred vhodom v cerkev.


Tako smo vsi na svoj način prispevali k lepšemu začetku praznikov.

Hvala vsem, ki ste pomagali pri čiščenju, ter vsem malim in velikim ustvarjalcev.

 

 

Foto: Tomaž CELAREC

Prejšnji prispevek
PREDAVANJE O ARGENTINI
Naslednji prispevek
BLAGOSLOV BUTAR IN ZELENJA NA CVETNO NEDELJO