Zelenje “Pod zvonovi svetega Roka”

Novice
Povej naprej!

Že več let je eden izmed oktobrskih sobotnih dopoldnevov “rezerviran” za jesensko čiščenje zelene strehe cerkve in njene okolice. Tako se je tudi to sončno soboto zbrala ekipa, ki je bila sestavljena iz starih, mlajših in najmlajših, tako po letih, kot po stažu urejanja.  Zelenje, ki je v toplem in vlažnem poletju rastlo in krasilo cerkev, je bilo potrebno skrajšati in pripraviti na zimo.  

Vsi, ki bi radi v prihodnje sodelovali pri čiščenju, se lahko javite pri župniku p. Primožu in boste obveščeni kdaj bo čiščenje. Vabljeni pa tudi “vsak dan” v jesenskem času, da počistimo odpadlo listje, v zimskem času pa na kidanje snega. Se vidimo. Dobrodošli.

Hvala vsem, ki ste pomagali danes in vsem, ki si boste v bodoče vzeli čas in prišli.

Prejšnji prispevek
Sveta maša za mlade
Naslednji prispevek
60-letnica redovništva p. Jožeta Robleka