Sveta maša za mlade

Novice
Povej naprej!

Bili smo na župnijskem vrtu za ateljejem. Sodelovanje s pesmimi in glasbo so poskrbeli mladi iz prvega letnika srednje šole. Sveto mašo je daroval p. Egon s somaševanjem p. Alberta po namenu za blagoslov pastoralnega leta in prave odločitve mladih.

Po maši je sledilo druženje in klepet ob toplem čaju, pečenih kostanjih in sladkih rečeh. Ni manjkala tudi odbojka. 

V mesecu novembru bo sveta maša za mlade 13. novembra ob 19.00 v ateljeju.

Vtis iz maše od Sonje iz 1. letnika srednje šole:

V soboto 9.10. zvecer je bila na zupnijskem vrtu mladinska masa oz.maša za mlade. Kljub mrazu se nas je veliko zbralo. Posebnost te maše so bile odeje ter da se ni vstajalo. Namesto tabernaklja sta bili dve sveci in križ. Duhovnika sta brala s tablice. To je bila res moderna maša. Kljub temu je naredila na vse globok vtis. Domov sem kar priplavala , ker me je napolnila z veseljem. Po maši je bilo se druženje. Imeli smo kres in pekli kostanj. Kar ostali bi …

To je bila res zanimiva in nenavadna izkušnja.

Foto: Matej Vukina

Prejšnji prispevek
Duhovne vaje na jadrnici – Life at sea
Naslednji prispevek
Zelenje “Pod zvonovi svetega Roka”