Zahvala ob koncu garažne razprodaje

Novice
Povej naprej!

Naša druga garažna razprodaja se je ponovno zelo uspešno zaključila. Animatorji smo več kot zadovoljni z potekom, izidom in odzivom naših župljanov ter drugih mimoidočih obiskovalcev.
Najlepše in z vsem srcem se zahvaljujemo vsem, ki ste nam darovali svoje predmete, zahvaljujemo se tudi župnijski ekipi, ki nam je odstopila kar dve garaži za shranjevanje in zahvaljujemo se za vso potrebno podporo.
Zahvala gre še Turističnemu društvu Dravlje za izposojo in pomoč pri postavitvi paviljonov.

Naj se zahvalim še vsem animatorjem za pomoč in podporo pri izvedbi dogodka, ter vsem vam, ki ste si dogodek prišli ogledat in hvala za vsako lepo besedo nam res veliko pomeni, da podpirate naše dogodke.
Še enkrat zelo smo hvaležni za vso vašo podporo in pomoč.

Sedaj pa se animatorji pripravljamo na naš največji dogodek, ORATORIJ, ki bo po vaši zaslugi potekal tako kot je potrebno. Več o letošnjem oratoriju in prijava za udeležbo: https://www.zupnija-dravlje.si/novice/oratorij-2019//

Še enkrat HVALA VSEM!   Draveljski animatorji

 

Foto: Matej Zupan, Tomaž Celarec

Prejšnji prispevek
Naši kamenčki
Naslednji prispevek
Veseli vikend z devetošolci