ZA NAMI JE ADVENTNI ORATORIJSKI DAN

Novice
Povej naprej!

Predzadnji novembrski dan smo v dvorani nove cerkve pripravili adventni oratorijski dan. Začeli smo s pesmijo, kratkim filmom o pričakovanju božiča ter s katehezo. P. Primož jo je vodil za starše, otroci pa so ta čas ustvarjali in pisali svoja dobra dela v dvorani. Ko smo se malo okrepčali s piškoti, smo se šli še veliko igro ‘Adventne sveče’, pri kateri so pridno sodelovali tudi starši. Ko je bila ura že skoraj 11, smo začeli z osrednjim delom – izdelavo adventnih venčkov. Zelenja in ostalega materiala je bilo več kot dovolj, zato smo vsi naredili čuudovite venčke, ob katerih bomo z molitvijo veliko lažje pričakali božič.

 

Jutri pri družinski sveti mašo bomo te adventne venčke še blagoslovili in že lahko prižgali 1. svečko na njem.

 

Hvala vsem, ki ste se udeležili prvega oratorijskega dne in hvala za vse vaše darove.

 

 

FOTO: Tomaž CELAREC in Primož PODOBNIK

Prejšnji prispevek
SREČANJE PROSTOVOLJCEV KARITAS NA PONIKVI
Naslednji prispevek
DECEMBRSKA MAŠA JEZUITSKE SKUPNOSTI