Z otroki spoznajmo našo župnijo

Povej naprej!

 Na oratorijskem dnevu o naši župniji bomo spoznali nekaj skupin, ki tukaj delujejo. Tako bodo veroučenci lahko spoznali, npr.:

– katere naloge opravljajo prostovoljci v župnijski Karitas,

– kaj je jasličarska kosovnica in kako se izdelujejo naše jaslice,

– kaj, poleg poletnega oratorija, animatorji še počnejo v župniji,

– kdo so jezuiti, kdo jih je ustanovil in kje živijo v naši župniji,

– kaj vse delajo ministranti,

– katere vse skupine sploh delujejo v župniji

in še mnogo več.

Zato vse veroučence (do 8. razreda) vabimo, da se nam pridružite pri raziskovanju naše župnije v soboto, 10. decembra 2016. Zbrali se bomo pri župnišču ob 8.45, nato imeli po skupinah pogovor o škofiji, dekaniji in župniji, kasneje pa aktivno spoznavali skupine, ki delujejo pri nas. Ob 12. uri bomo imeli malico (priporočamo se za sladke ali sadne dobrote), po njej pa bo sledila božična ustvarjalna delavnica. Zaključili bomo ob 14. uri.

Prejšnji prispevek
Teden Karitas 2017 (27. do 3.12.)
Naslednji prispevek
Gostovanje gospe Marije Jamnik