Veliki božični koncert zbora Bee Geesus

Novice
Povej naprej!

Bee Geesus je slovenski gospel zbor. Skupina pevk in pevcev plete vokale v ubran zvok pod vodstvom vidnega akapelista Mateja Virtiča. Svojemu glasbenemu izrazu pravijo Gospel Fever, zanj pa je značilna energična izvedba črnske duhovne glasbe z močno harmonijo in čvrstim ritmom.

Današnji koncert se je nadaljeval po večerni sveti maši, pri kateri so tudi prepevali in s svojimi ubranimi glasovi obogatili bogoslužje. Koncert je izzvenel v skladbah, ki so primerne za ta božični čas. Polna cerkev poslušalcev je z navdušenjem sodelovala in z bučnim aplavzom nagradila vse izvedene skladbe.

Hvala za lep praznični nedeljski večer.


Na TEJ povezavi lahko prisluhnete posnetku koncerta.


Foto, video in zvočni posnetek: Tomaž Celarec

Prejšnji prispevek
Božični koncert
Naslednji prispevek
Drugi sveti večer – Silvestrovo