Vabilo na adoracijo s skupino Abend

Novice
Povej naprej!

V adventu smo želeli en večer preživeti v adoraciji ob družbi članov skupine Abend iz Litije. Poznamo jih že iz časa pred korono, ko so v novi cerkvi dvakrat ustvarili lep in doživet glasbeno-svetlobni slavilni večer, ki je zagotovo vsakemu udeležencu pomagal globlje vstopiti v čas priprave na praznik Jezusovega rojstva. 

Takrat jim jo je zagodla bolezen in je adoracija v zadnjem trenutku odpadla, zato bodo po novem z nami na slavilnem večeru v četrtek, 26. januarja, ob 19.30 v novi cerkvi.  V času adoracije bo tudi priložnost za sveto spoved.

Sveta maša ob 19.00 bo ta večer izjemoma v cerkvi sv. Roka.

Ker njihovo ime ni čisto navadno, je dobro prebrati, kaj o njem pravijo sami: “Ime je nastalo spontano. Iskali smo besedno identiteto, pa je bilo kar težko. Potem pa smo skovali skupaj A – kot aleluja, amen (vzklik veselja in potrditve – ja, to je to 🙂 in bend (glasbeni bend). Ime Abend nima povezave z nemškim abendom (večer), čeprav zelo radi delujemo v večernem delu dneva”

Prejšnji prispevek
Obiskal nas je sveti Miklavž
Naslednji prispevek
Jaslice 2022