Vabilo h katehezi Dobrega pastirja

Povej naprej!

Spoštovani starši,

v novem veroučnem letu bo atrij Dobrega pastirja spet odprl vrata za otroke stare tri do šest let. Otroci bodo v njem našli vse, kar vidijo v cerkvi pri maši. Vsega se bodo lahko dotaknili in z vsem tudi delali.

Kateheza Dobrega pastirja ponuja poglobljeno izkušnjo prijateljstva z Jezusom ob besedilih Svetega pisma, ki jih je v dolgoletnih izkušnjah izbrala Sofia Cavalletti in predstavila otrokom s pomočjo montessori pedagoginje Gianne Gobbi.

Ta oblika verskega pouka traja eno uro in pol enkrat tedensko. V župniji Dravlje bo ob torkih od 17. ure do 18.30 v župnijskem atriju Dobrega pastirja.

 

Prvo srečanje bo v torek, 27. septembra ob 17. uri SAMO ZA STARŠE!

Naslednji teden v torek, 4. oktobra pa pridejo otroci.

Prejšnji prispevek
Katehumenat 2020/21
Naslednji prispevek
Šlo je zares! – Oratorij 2016