Stična mladih 2017

Povej naprej!

Mlade vabimo na Stično mladih, ki bo v soboto, 16. septembra. Izpred župnišča bomo krenili ob 6.55 oziroma ob 7.05 s postaje LPP Plešičeva (pred klubom 300). Če komu bolj ustreza, se lahko dobimo tudi ob 7.30 pod uro na vhodu v železniško postajo (naj sporoči p. Primožu!). Vlak odpelje ob 7.45 in nas pripelje nazaj v Ljubljano ob 19.35.

Cena vlaka je 7 eur, prispevek za dogodek pa je 5 eur. Velja omeniti, da se po petih letih poslavlja sedanji Stična bend, ki je ob tem izdal tudi CD s slavilno glasbo – v Stični bo na voljo po promocijski ceni 5 eur. Izkušnja kaže tudi, da je priporočljivo imeti s seboj še 10 evrov za majico z dogodka, ker če je ne kupimo tam in takrat, jih ponavadi zmanjka, tako da nam ostane le večno obžalovanje. 

Kar ne sme manjkati, je seveda še nekaj sendvičev, pijača, v skladu z vremensko napovedjo tudi kaj za dež, pa seveda veliko dobre volje.

 

Več o festivalu Stična mladih:

Stična mladih 2023

Prejšnji prispevek
»Dotik nebes« – Draveljski oratorij 2017 o Mariji
Naslednji prispevek
Predstavitev letošnjih katehetov in blagoslov šolskih torb