SREDNJEEVROPSKO TAIZEJSKO SREČANJE V NAŠI ŽUPNIJI – 1. dan

Novice
Povej naprej!

V soboto, 28. 4. 2012, smo med 13. in 18. uro v našo župnijo sprejeli 20 mladih iz Italije, Poljske, Madžarske in Hrvaške. Mladi smo jim pripravili sprejem v veroučni učilnici, kjer smo jih pogostili z narezkom, domačim pecivom in sokom. Vmes smo uredili še organizacijske stvari, potem pa so ponje prišli njihovi gostitelji. Ob 17. uri smo se zopet zbrali pred župniščem, ter skupaj odšli v center mesta, kjer so romarji imeli večerjo in večerno molitev v cerkvi sv. Jožefa na Poljanah.

Zvečer so sledile še pevske vaje in sestanek, kjer so se animatorji in romarji dogovorili o podrobnostih jutrišnjega dne, ko bo v Dravljah ob 10.00 taizejsko obarvana sveta maša.

 

Foto: Primož PODOBNIK

Prejšnji prispevek
KONCERT A CAPPELLA GOSPEL ZBORA BEE GEESUS
Naslednji prispevek
SREDNJEEVROPSKO TAIZEJSKO SREČANJE V NAŠI ŽUPNIJI – 2. dan