Srečanje birmancev z letošnjim birmovalcem

Novice
Povej naprej!

V času devetdnevnice pred letošnjo sveto birmo nas je obiskal letošnji birmovalec ljubljanski pomožni škof Anton Jamnik. Pred večerno sveto mašo se je srečal z letošnjimi birmanci, njihovimi botri in starši. 

Skupaj so povzeli delo letošnje priprave na prejem zakramenta svete birme. Z birmanci se je pogovarjal in skupaj so ponovili osnovne teme krščanstva in našega verovanja, hkrati pa prejeli tudi precej vzpodbud za nadaljno življensko pot in zgledno krščansko življenje.

Med sveto mašo in po njej pa je bil na razpolago botrom in staršem za sveto spoved.

Še naprej molimo za naše birmance in njihove družine.

 

 

Prejšnji prispevek
Sv. Florijan z draveljskimi gasilci in birmanci
Naslednji prispevek
Garažna razprodaja 2023