SPOVEDOVANJE V ČASU POSTA

Povej naprej!

Dragi verniki, gotovo ste opazili, da smo v teh tednih prenavljali spovednice, ki so bile potrebne temeljite prenove. Hvaležni smo dobrotnikov, ki so nam priskočili na pomoč pri obnovi in nakupu novega materiala. Še enkrat hvala in Bog naj vas blagoslavlja še naprej.

V času posta bomo spovedovali ob sredah med in po maši ter ob nedeljah med mašami. Spovedni dan bo v petek, 22. marca, ob 8. do 12. ure ter od 14. do 19. ure. Duhovniki bomo v teh urah spovedovali v cerkvi. Če želite spoved v drugih terminih, lahko pokličete na 01 583 00 30.

V tednu od 18. do 21. marca bomo duhovniki pri verouku spovedovali otroke.

Vsa dekanijska mladina bo imela priložnost za spoved v soboto, 23. marca, v cerkvi v Podutiku. Program se bo pričel ob 20.00.
Prejšnji prispevek
PAPIRNA AKCIJA DRAVELJSKIH SKAVTOV
Naslednji prispevek
ZA NAMI JE DAN ODPRTIH VRAT