Sodelovali smo na Svetopisemskem maratonu

Novice
Povej naprej!

Jubilejni, že 10. Svetopisemski maraton je letos potekal pod geslom: »Čujte in molite«.

Svetopisemski maraton – izmenično, nepretrgano branje Svetega pisma, 24 ur na dan, predstavlja molitev za bralce in poslušalce, in tako ponuja možnost poglobljenega razmisleka ob Božji besedi. Draveljski bralci, ki smo imeli na praznik Svečnice – Gospodovega darovanja, rezerviran termin od 20 – 22 ure, smo se v geslo Svetopisemskega maratona poglobili predvsem z branjem odlomkov iz Nove zaveze: Pisma Hebrejcem, Jakobovega pisma, Prvega Petrovega pisma, Drugega Petrovega pisma in Prvega Janezovega pisma.

Kot vsako leto doslej je Svetopisemski maraton privabil kristjane iz vse Slovenije in jih povezal v Božji besedi. Hvaležni smo, da smo tudi letos lahko sodelovali na tem edinstvenem dogodku. Vse tiste, ki jim letos ni uspelo priti, pa vljudno vabimo, da se nam na maratonskem branju pridružijo prihodnje leto!

 

Besedilo: Sara Remškar Rejc

Foto: Gašper Remškar

Prejšnji prispevek
Izlet naših ministrantov
Naslednji prispevek
S koncertom Glasbenega društva Crescendo smo počastili slovenski kulturni praznik