PUSTOVALI SMO KOT IZ RISANKE

Novice
Povej naprej!

V soboto, 1. marca, popoldan, smo skupaj pustovali v dvorani nove cerkve. Zbralo se je kar lepo število velikih in majhnih pustnih šem. Na začetku smo izdelali slastne piškote, medtem ko so se le-ti pekli, pa smo pogledal dve kratki igrani zgodbi. Eno so zaigrali mladi igralci družin Svetina in Demšar, ki so nam predstavili košček oddaje Križ Kraž. Za njimi so nastopili še igralci dramske skupine, ki so predstavili risanko Pujsa Pepa. Sledila je predstavitev vseh maškar ter razglasitev ter podelitev nagrad zmagovalcem. Še nekaj časa smo se zabavali ob glasbi, metanju konfetov in slastnih krofih.

 

Hvala vsem, ki ste se odzvali našemu vabilu in hvala za vse vaše prispevke.

Z veseljem se bomo trudili še naprej.FOTO: Tomaž CELAREC

Prejšnji prispevek
ŠOLA ZA STARŠE O OTROKOVIH DOLŽNOSTIH
Naslednji prispevek
SKUPINA NOV DIH SE PREDSTAVI