PROŠNJA ZA FINANČNO POMOČ PRI OBNOVI ŽUPNIŠČA

Novice
Povej naprej!

Spoštovani župljani in vsi,

                                                          ki se tako ali drugače zaustavite v Dravljah

                                                                     in obiščete naše svetišče!

 

Že nekaj časa lahko opazujete obnovo draveljskega župnišča in prostorov, ki so namenjeni katehetsko – pastoralni dejavnosti. Obnova župnišča je bila že dolgo načrtovana in zares potrebna. Dotrajana okna, notranje instalacije, veroučne učilnice, prezračevanje, sanitarije, fasada in še marsikaj so predmet tokratne obnove. Župnišče bo dobilo tako novo podobo: poseben vhod za veroučne prostore, namesto garaže bo sedaj nova učilnica, novi sanitarni prostori in urejena klančina za prijazen dostop invalidom.

Gospodarska komisija skrbno spremlja obnovo in je seznanjena s stroški, ki pri obnovi nastajajo. Kot povsod, je tudi v tem primeru tako, da so se v času obnove pokazale nekatere stvari, ki jih je nujno urediti, vnaprej pa niso bile predvidene, ne v seznamu del, ne v finančnem načrtu.

Dragi župljani, prepričani smo, da boste zadovoljni, ko bodo vaši otroci v času verouka v lepih učilnicah, da bodo mladi veseli, ko se bodo družili v obnovljenih prostorih, da bodo invalidi – tudi naši lučkarji, veseli urejene klančine za invalide. Ne nazadnje pa je naša skupna skrb, da je župnijski dom urejen, prijazen za stanovalce in obiskovalce.

Prepričani smo, da ne boste prezrli naše prošnje za finančno pomoč pri dokončanju obnovitvenih del.

 

Iskreno se zahvaljujemo za vsak še tako skromen dar, za praznike pa vam želimo polnost veselja, radosti in velikonočne sreče.

 

Gospodarska komisija

»Vse kar naredimo iz ljubezni, postane ljubezen«.

                                                                  Sv. Terezija Deteta Jezusa

______________________________________________________________

Transakcijski račun, na katerega lahko nakažete dar za obnovo župnišča:

Prejemnik:        Župnija Ljubljana Dravlje, Vodnikova 279, 1000 Ljubljana

IBAN:                 SI56 2420 1905 9172 290

Referenca:       SI00  1-2015 

Koda namena: CHAR


Na mizici za tisk pa so na voljo pripravljene položnice.


Foto: Tomaž CELAREC

Prejšnji prispevek
DEKANIJSKI KRIŽEV POT K SV. MARJETI
Naslednji prispevek
MEDGENERACIJSKO SREČANJE