PRIREDITEV JEZUITI 2014

Povej naprej!

V ponedeljek, 24. februarja, bo ob 19.00 v naši cerkvi prireditev z naslovom Jezuiti 2014. Premierno bo predstavljen kratki promocijski film z naslovom: Jezuiti, v vsem ljubiti in služiti. Režiral ga je talentirani mladi režiser David Sipoš, ki je ujel jezuitski utrip na njemu lasten domiseln način. Namen večera bo tudi predstavitev novega jezuitskega bloga z naslovom Jezuitski pogled in pa odlične jezuitske iniciative za mlade z naslovom MAGIS. Naslov večera Jezuiti 2014 je za Družbo Jezusovo zelo pomenljiv, saj letos obhaja dvestoletnico ponovne vzpostavitve Družbe Jezusove. Od 1814 pa do danes so jezuiti naredili kar nekaj pomembnih korakov.


 

Program večera:

  • Večer, ki ga bo glasbeno obogatila skupina Tvoj glas se bo začel s sveto mašo ob 19.00. Maševal bo župnik p. Ivan Bresciani.  
  • Po maši bo sledil ogled filma in predstavitev novih iniciativ za mlade.  
  • Sledilo bo druženje jezuitov, mladih in naših prijateljev. 

 

Vsi lepo vabljeni.

 

Prejšnji prispevek
P. JANEZ SEVER – JEZUIT, MISIJONAR IN OLIMPIJEC
Naslednji prispevek
ZA NAMI JE 2. DDV (2013/14): MOLITEV DRUGAČE