Priprave na oratorij 2017

Novice
Povej naprej!

V tem poletju smo se animatorji odpravili na pripravljalni vikend v Godovič, kjer smo preživeli štiri dni polne druženja in petja, predvsem pa trdega dela in priprav na oratorij. Pripravili smo kateheze, preizkusili igre, se naučili himno, sestavili program izleta, vodne igre, delavnice in izvedeli veliko novega o Mariji, ki nas bo letos še posebno spremljala vse dni našega oratorija. Del priprav smo namenili tudi molitvi, tako smo naš oratorij, vse otroke in animatorje izročili v Božje varstvo. Prosti čas smo zapolnili s kopanjem in skupnim druženjem, tako da bomo na oratoriju čim bloj povezani.

Animatorji smo v polni pripravljenosti in nestrpno pričakujemo oratorijski teden, ko bomo lahko pozdravili kar 130 otrok.

Se vidimo 21. avgusta!

Prejšnji prispevek
3. Ignacijev tek 2017 v Dravljah
Naslednji prispevek
Romarski shod na Veliki šmaren