Predstavitev knjige “Iz pekla življenjav življenje – bitka z depresijo”

Povej naprej!

Knjiga predstavlja drugi del njegove avtobiografske trilogije, za katero stoji Založba 5ka, katere ustanoviteljica je pisateljica Petra Škarja. 

Damijan je bil v otroštvu žrtev fizičnega in psihičnega nasilja s strani biološke matere, ki je bila alkoholičarka. Za sabo ima številne poskuse samomora, bitke z depresijo in iskanjem samega sebe, a prav tako izkušnje, ki jih je strnil v trilogijo Iz pekla do življenja. V prvi knjigi, ki je izšla v lani, je pozornost namenil nasilju v družini in alkoholu, v drugi knjigi pa celotno vsebino namenja spopadanju z depresijo in mentalnimi težavami.

Po kratki predstavitvi knjige bo avtor odgovarjal tudi na vprašanja občinstva, po tem pa sledi

pogostitev na trgu sv. Janeza Pavla II., kjer bo možen tudi nakup knjige in pogovor z avtorjem besedila.

Prejšnji prispevek
Srečanje birmancev z letošnjim birmovalcem
Naslednji prispevek
Binkošti 2022 v Dravljah