PREDAVANJE ZAKONCEV ERZAR: »VARNA NAVEZANOST«

Povej naprej!

V petek, 18. maja, po večerni maši, bo v dvorani ob cerkvi predavanje zakoncev Erzar, Tomaža Erzarja in Katarine Lie Kompan Erzar, z naslovom »Varna navezanost«.

 

Predavanje zadeva psihološko področje in glede na naslov utegne biti res zanimivo in koristno. Zakonca Erzar sta znana psihoterapevta.

 

 

 

 

 

Kompan Erzar Lia Katarina,
dr. znanosti; za področje zakonske in družinske terapije;

Docentka Katarina Kompan Erzar je koordinatorica programa za izpopolnjevanje Zakonska in družinska terapija ter predavateljica na doktorskem študiju Zakonska in družinska terapija. Njeno področje raziskovanja so življenjski cikli družine, varna navezanost in mlade družine ter metode spremljanja sprememb v terapevskem procesu. Je avtorica več knjig in strokovni vodja Frančiškanskega družinskega inštituta v Ljubljani.

 
Erzar Tomaž
dr. znanosti; izredni profesor za zakonsko in družinsko terapijo;
Izredni profesor Tomaž Erzar je koordinator doktorskega programa Zakonska in družinska terapija in predavatelj na programu za izpopolnjevanje Zakonska in družinska terapija. Področja raziskovalnega dela: teorija navezanosti, psihopatologija, spremembe v terapevtskem procesu.

Član Komisije za znanstveno-raziskovalno dejavnost in doktorski študij ter Komisije za kakovost na TEOF.

 

Prejšnji prispevek
MALO ZA RAZVEDRILO (2)
Naslednji prispevek
SREČANJE Z BIRMOVALCEM