PREDAVANJE “SKOČI VEN” S POMOČJO GLASBE

Povej naprej!

V dneh od 25. septembra do 4. oktobra  bo v Sloveniji potekal Socialni teden 2014 z naslovom, Skoči ven!

 

V sklopu vsega dogajanja bo v naši župniji v petek, 26. septembra, ob 19.45 predavanje z naslovom “Skoči ven” s pomočjo glasbe bo vodila Vida Celarec, prof. muzikologije in psihoterapevtka. Predavanje bo v dvorani nove cerkve.


Muzikoterapija sloni na dejstvu, da ima glasba moč spreminjati človekovo doživljanje. Z njeno pomočjo se lahko učimo “skočiti ven” iz svojega čustvenega mrtvila in stopiti na pot nove, uspešne osebnostne rasti in spreminjanja načina življenja in različnih zasvojenosti. Predavanje podaja tudi izkušnje muzikoterapevtskega dela, ki ga je avtorica opravljala 40 let v psihiatriji.

 

 

Več o socialnem tednu 2014 pa TUKAJ.

Prejšnji prispevek
DUHOVNA MISEL ZA 25. NEDELJO MED LETOM
Naslednji prispevek
VABILO NOVIM BRALCEM BERIL