Posnetki prenosov dnevne božje na YouTube kanalu

Povej naprej!

Tako kot že spomladi tudi sedaj “v živo” prenašamo svete maše vsak dan med tednom ob 17,00 uri in v nedeljo ob 9,00 uri  na župnijski Facebook strani (@zupnijadravlje). Glede na navodila Slovenske škofovske konference z dne 24.10.2020, svete maše ne ostanejo v celoti objavljene na tej strani. Zato smo se odločili, da posnetke dnevne božje besede (berila, psalm in evangelij), nagovor, litanije ali druge molitve takoj po koncu svete maše naložimo na župnijski YouTube kanal in tako omogočimo ogled širši skupnosti.

 

Vabimo vas, da dnevno božjo besedo in nagovore prisluhnete na tej povezavi:

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLBBMp9xxIeEqouMK0ZmtLvJX8yzbuTjVG

 

 Hvala vam, ker nas spremljate preko spleta.

Ostanite zdravi še naprej, vam želi ekipa župnijske spletne strani.

Prejšnji prispevek
ADVŽ 2020, adventno-božične duhovne vaje v vsakdanjem življenju!
Naslednji prispevek
Teden Karitas 2020