Otroški pevski zbor Mala jata vabi v svoje vrste

Povej naprej!

Grega Strajnar sporoča in vabi:

V novem šolskem letu bomo prepevali tudi nove pesmi, reciklirali ali predelali kakšno starejšo, se naučili novo otroško mašo, zraven kaj “potelovadili”, sodelovali pri družinskih svetih mašah in drugih priložnostih, kjer bomo lahko s svojimi glasovi, inštrumenti in talenti obogatili kak dogodek. Jezus bo ful vesel!

Dobrodošli tudi novi člani (pevci in inštrumentalisti) – če kdo koga pozna oz. ve, da ga zanima. Pogoj je vsaj veselje do poslu…, pardon, … petja in glasbe 🙂 Najmlajši člani so pa sicer stari tudi 4 leta, je pa res, da jih ne sme biti preveč oz. potem potrebujem še kakšno pomoč malo starejših (tudi dobrodošli!) – ob tej priložnosti se iskreno zahvaljujem še Emi, Neži in Sari še za lani 😉

In še en spominček iz ene od lanskih vaj:

Prejšnji prispevek
Šlo je zares! – Oratorij 2016
Naslednji prispevek
Na katehetsko nedeljo se je poslovil p. Mio