Oratorij 2023 – 4. dan

Animatorji, Oratorij
Povej naprej!

Današnji dan se je začel kot običajno. Po himni in molitvi je sledil najbolj napet del zgodbe (igrice), kjer je prvič nastopal zmaj. Nato so sledile kateheze, na katerih smo se pogovarjali o srčnosti, ki je bila tudi tema današnjega dne, dnevna tekma je bila tako danes za najboljši objem. Popoldne pa sta nas obiskala kar dva skrivna gosta: impro liga za starejše ter razstava živalskih kož in lobanji iz Živalskega vrta Ljubljana. Dan se je za tiste, ki niso prespali, zaključill s sveto mašo, katere ste se lahko udeležili tudi starši. Otroci, ki so prespali, pa so nato uživali v večerji pri ognju, ki so si jo sami pripravili. Dan smo zaključili z fenomenalnim zabavnim večerom, nato pa hitro v pižame in NINA NANA.

Besedilo: Tereza Košorok & Tajda Koman

Prejšnji prispevek
Oratorij 2023 – 3. dan
Naslednji prispevek
Družinska kateheza Dravlje – po prvem letu