ODZIVI S STIČNE MLADIH 2014

Novice
Povej naprej!

Na tretjo soboto v septembru smo bili na Stični mladih. Nekaj pred osmo smo se iz Ljubljane z vlakom odpeljali v Ivančno Gorico, kar je bilo lepo doživetje. Po uvodnem programu na osrednjem prizorišču je pet fantov iz naše župnije (nadeli so si ime Na tvojo besedo, kar je bilo geslo letošnjega oratorija) nastopilo na Blaževem nogometnem turnirju, kjer so po dobrem boju osvojili tretje mesto. Nekateri smo jih med tem spodbujali, precej mladih iz naše župnije pa je sodelovalo tudi pri organizaciji, programu in delavnicah. Vrhunec dogajanja je bila sv. maša, ki jo je daroval koprski škof Jurij Bizjak, po maši pa je sledil še koncert Stična benda, ki je navdušil vse, ki smo ostali do konca.


Več slik s Stične mladih 2014 si lahko ogledate tukaj.


Besedilo: Teja ZALOKAR, Monika ŠKERL

Slike: Štefan RAJŠP


Prejšnji prispevek
PRAZNOVANJE 90-LETNICE P. VLADIMIRJA KOSA
Naslednji prispevek
DUHOVNA MISEL ZA 26. NEDELJO MED LETOM