Odrasli skavti se zahvaljujejo in vabijo

Povej naprej!

Saj se zavedam, da zahvalna nedelja še pride, ampak… V imenu vseh odraslih skavtov bratovščine Ljubljana Dravlje se iskreno zahvaljujemo za gostoljubnost in podporo skozi celo leto. Župnija je postala naš drugi dom, kjer smo skupaj rastli in se razvijali v duhovnem in skavtskem smislu.

Hkrati pa medse povabimo vse, ki bi jih druženje v bratovščini odraslih skavtov, v novem šolskem letu zanimalo (bivše skavte in tiste ki to nikoli niso bili).
Pridružite se nam v PETEK 13.10. ob 17:30 na župnijskem dvorišču. V novem letu bomo skupaj raziskovali skavtske vrednote, zakone in se učili novih veščin. Bomo pa tudi razmišljali kako dobro vračati v naši skupnosti.

Bodite pripravljeni!

Bratovščina Ljubljana Dravlje

Prejšnji prispevek
Diamantni jubilej p. Lojzeta Bratine
Naslednji prispevek
Taizejska molitev