Magično pustovanje 2016

Povej naprej!

Na pustno soboto, 6. 2., animatorji v dvorani nove cerkve pripravljamo magično veselo pustovanje. Zbrali se bomo ob 16. uri, se v različnih delavnicah naučili nekaj novega, potem pa bo sledil ključni del dogodka – modna pustna revija. Predstavile se bojo lahko vse male in velike pustne šeme, komisija pa bo ocenjevala naizvirnejšo (posamezno in skupinsko), najstarejšo in najmlajšo masko. Ker pa k pustu sodijo tudi krofi, vas vabimo, da en svoj (doma izdelan) krof prinesete s seboj in sodelujete v tekmovanju za ‘naj krof 2016’. Obljubljamo lepe nagrade za vse najboljše. Na koncu se bomo ob glasbi še skupaj poveselili in zaplesali.

Za sladke krofe in sok bo poskrbljeno.

Vstopnine ni, veseli pa bomo prostovoljnih prispevkov.

 

VABLJENE VSE VELIKE IN MALE MAŠKARE!

Prejšnji prispevek
Dekanijsko srečanje članov ŽPS v župniji Podutik
Naslednji prispevek
Pustovanje malih in velikih maškar