Jazzlice – Božični koncert Zbora sv. Nikolaja Litija

Novice
Povej naprej!

Koncert, s katerim zbor obeležuje 20-letnico svojega delovanja, bo nekaj posebnega. Tokrat nas bodo pevci skupaj z dirigentko Heleno Fojkar Zupančič, jazz triom (Jaka Pucihar, Matej Hotko, Bruno Domiter) in godalnim kvartetom razveselili s slovenskimi božičnimi pesmimi, ki bodo zazvenele v jazz ritmih in harmonijah. Avtorja aranžmajev in skladb sta mlada skladatelja Barbara Grahor in Samo Vovk.
Lepo bo, sveže in navdihujoče. Zbor sv. Nikolaja povsem drugače!

VSTOP PROST!

Več informacij o ostalih božičnih koncertih Zbota sv. Nikolaja Litija najdete na www.litija.org

Ob tej priložnosti je zbor izdal kar dve zgoščenki. Prvo z naslovom JAZZLICE, na kateri bodo znane slovenske božične pesmi v jazz preobleki ter druga s tematiko gregorjanskega korala. Zgočenke lahko naročite na www.litija.org

Prejšnji prispevek
Sveti večer in božično jutro v Dravljah
Naslednji prispevek
Sveti trije kralji pri župnijski sveti maši