Izdelovali smo adventne venčke

Novice
Povej naprej!

Sobotno dopoldne pred prvo adventno nedeljo smo se zopet zbrali v dvorani nove cerkve, kjer so animatorji in birmanci pripravili vse potrebno za izdelovanje adventnih venčkov. Ob 10. uri so prišli prvi ustvarjalci in pričeli z delom.  Otroci so s pomočjo staršev, animatorjev in birmancev izdelovali venčke iz mahu, smrečja, cipres, šib in naravnih okraskov. Seveda niso manjkale štiri svečke. Nastali so zelo lepi adventni venčki, ki jih bomo jutri pri sveti maši tudi blagoslovili, nato pa odnesli domov. Ob njih bomo v adventnem času  zbirali v pričakovanju božiča.

Hvala vsem, ki ste si vzeli čas, da smo se tako ob delu in toplem čaju lahko še malo pogovorili in družili.

Foto: Tomaž Celarec

Prejšnji prispevek
Draveljski duhovni večer z Davom Karničarjem in Jurijem Gorjancem
Naslednji prispevek
Razločevanje