IZ ŽUPNIJSKE KARITAS SPOROČAJO IN VABIJO

Povej naprej!

Iz župnijske Karitas Dravlje sporočajo:


Pozdravljeni!

Leto se je že skoraj obrnilo in spet je tu november. V novembru imamo kar nekaj praznikov. Na začetku praznik Vseh svetnikov, potem Spomin vseh vernih rajnih, ko se spomnimo pokojnih dragih, prijateljev, znancev, ki jih ni več med nami. Imamo zahvalno nedeljo, ko se zahvalimo za darove zemlje in vse dobro.

Zadnji teden v novembru imamo teden Karitas, letošnja misel je: V DRUŽINI SEM DOMA.

Srečna in trdna družina, ki jo povezuje božje zaupanje, je najlepše kar imamo v bivanju tu, na zemlji. Je trdnjava, kamor se zatekamo, ko nam je hudo, in je kraj, kjer se skupaj veselimo.

Karitas dela po ustaljenem urniku. Lani so se poslovile tri naše dolgoletne članice. Za njimi je ostala žalostna praznina. Vabimo vse, ki jim prostovoljno delo ni tuje, da se nam pridružite. Imamo se lepo. Vsako jesen poromamo na Brezje in k blaženemu Slomšku v Ponikvo.

Hvala za vse darove, ki jih namenjate za ljudi v stiski.

Dobri Bog naj vas vodi in varuje na vseh poteh.


 

Prejšnji prispevek
NA ZAHVALNO NEDELJO SMO PRAZNOVALI ZAKONSKE JUBILEJE
Naslednji prispevek
PRISLUHNILI SMO PREDSTAVITVI PROGRAMA POTA INDIJA 2014